Skip to content

Kuidas liigne krediidipäringute arv mõjutab Sinu krediidiskoori?


Kui oled kunagi mõelnud laenu võtmisele, oled tõenäoliselt kuulnud, kuidas krediidiskoor mängib olulist rolli laenupakkumiste saamisel. Sinu krediidiskoor on finantsmaailmas justkui Sinu visiitkaart, mille alusel pangad ja laenuandjad hindavad Sinu maksevõimet ja finantsstabiilsust. Aga kas teadsid, et liigne krediidipäringute arv võib Sinu krediidiskoorile negatiivselt mõjuda?

Miks tehtud päringute arv on olulne?


Iga kord, kui taotled krediiti – olgu selleks siis laen, krediitkaart või liising – tehakse Sinu krediidiajaloo kohta päring. Need päringud kajastuvad Sinu krediidiraportis. Liigne hulk päringuid lühikese aja jooksul võib jätta mulje, et oled finantsiliselt ebastabiilne või püüad meeleheitlikult saada krediiti, mis võib omakorda vähendada Sinu krediidiskoori. See muudab laenu saamise keerulisemaks ning võib tuua kaasa kõrgemad intressimäärad.

Mis üldse kuulub krediidipäringu alla? Krediidi pärimine võib hõlmata mitmeid asju, näiteks:

1. Laenud: Näiteks kodulaen, autolaen või muud laenud.

2. Krediitkaardid: Kui soovid uut krediitkaarti või suuremat krediidilimiiti.

3. Liisingud: Näiteks kui soovid autot liisida.


Mifundo pakub ainulaadset lahendust. Meie süsteem võimaldab Sul teha ühe päringu, mille tulemusena saad mitu laenupakkumist ilma, et see Sinu krediidiskoori negatiivselt mõjutaks. See tähendab, et saad hõlpsalt võrrelda erinevaid laenupakkumisi, ilma et peaksid muretsema oma krediidiskoori languse pärast.


Alusta teekonda Mifundoga järgmiselt:


  • Loo endale finantsprofiil. Esimene samm on saada teada oma krediidiskoor – see on lihtne, kiire ja me juhendame Sind iga sammu juures. Sinu krediidiskoor on oluline finantsnäitaja, mis mõjutab laenupakkumiste tingimusi.
  • Esita üks päring, saa aga vastu mitu pakkumist. Meie unikalne süsteem võimaldab Sul ühe lihtsa päringuga saada mitmeid laenupakkumisi pankadelt üle kogu Euroopa. Selline protsess on loodud nii, et see ei mõjuta negatiivselt Sinu krediidiskoori, pakkudes samal ajal ülevaadet parimatest võimalustest finantsturul.
  • Vali parim pakkumine. Kui oled kõik pakkumised läbi vaadanud, aitame Sul valida parima võimaliku laenu. Meie eesmärk on kogu protsess teha võimalikult sujuvaks ja murevabaks.
  • Tutvu võimalustega oma krediidiskoori tõstmiseks. Kui soovid parandada oma laenutingimusi tulevikus, pakume nõu ja vahendeid, kuidas oma krediidiskoori tõsta.ALUSTA JUBA TÄNA

Miks valida Mifundo?


Mifundo on Sinu partneriks finantsmaailmas, aidates teha informeeritud otsuseid ja avastada laenutooteid, mis on loodud just Sinu vajadustele vastamiseks. Meie eesmärk on mitte ainult pakkuda parimaid laenupakkumisi, vaid ka harida ja toetada Sind teekonnal parema finantstuleviku suunas.

Alusta juba täna ja tee samm edukama finantstuleviku suunas Mifundoga. Me oleme siin, et muuta laenamisprotsess võimalikult lihtsaks ja kasulikuk, tagades samal ajal, et sinu krediidiskoor jääb kaitstuks.Enda isikliku finantsprofiili loomist saad alustada siit: https://portal.mifundo.com/register


Selle loomine ja omamine ei kohusta Sind millekski. 


Share through: 
EAS logo
Building the prototype for the Cross-Border lending Project was supported by European Union through European Regional Development Fund and Enterprise Estonia. Grant was in the sum of 35 000 euros and total cost of the project was 52 560 euros. 

Cross-Border lending powered by Artificial Intelligence is supported by European Union through European Regional Development Fund and Enterprise Estonia (project number 2014-2020.4.02.21-0372). Project period is 12.02.2021 - 31.12.2023. Grant is in the sum of 691 260,05 euros and total cost of the project is 1 069 189 euros.